Archiwum wpisów

Sybskrybuj mój kanał RSS

Sponsorzy i Partnerzy

O mnie

Witam wszystkich!

Od ponad 8 lat interesuje się mailingiem internetowym, ogólnie marketingiem elektronicznym, e-commerce oraz SEO. Poza systemami GPTR posiadam też własny sklep internetowy i zajmuje się pozycjonowaniem stron, głównie katalogowaniem oraz optymalizacją. Świat e-marketingu zainteresował mnie już odkąd skończyłem szkołę średnią.

Moje zainteresowania rozpoczęły się właśnie od firm mailingowych i stopniowo poszerzały się z roku na roku, aż w końcu zdecydowałem się założyć własną działalność gospodarczą, która z początku będzie zajmować się sprzedażą sprzętu komputerowego i różnego rodzaju elektroniką, a z czasem świadczeniem usług reklamowych poprzez właśnie takie systemy mailingowe, o których jest mowa na tej stronie internetowej. Oprócz doświadczenia w prowadzeniu sklepu internetowego pracowałem tez przez ponad 9 miesięcy w jednej z największych firm Callcenter w Polsce. Znam zatem techniki sprzedaży oraz różnego rodzaju procedury i sposoby na pozyskiwanie klientów. Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem z innymi na tej stronie internetowej.

Przez lata analizowałem rynek email marketingu i uważam, iż mimo że maile to już dość przestarzała metoda kontaktu z ludźmi, to mimo wszystko email marketing ma nadal bardzo duży potencjał. Poza tym systemy GPTR są według mnie idealnym i przede wszystkim darmowym narzędziem do pozycjonowania i promocji dla każdego webmastera. Uczestnicząc w programach mailingowych i otrzymując wynagrodzenie w ten sposób, zyskujemy budżet na rozreklamowanie własnych stron internetowych. Poza tym mailingi oferowane przez takie firmy są bardzo tanie w porównaniu do Mailingów oferowanych przez duże portale takie jak np. wp.pl czy też o2.pl, a dodatkowo zyskujemy jeszcze gwarancje odwiedzin klienta na stronie. Oznacza to, że mamy o wiele większe pole do popisu poprzez naszą stronę internetową, a nie tylko kilka kilobajtów w mailu w którym musimy zawrzeć nasza ofertę, aby Mailing został w ogóle zrealizowany przez większą agencje reklamową. Zatem zachęcam wszystkich serdecznie do zapoznania się z tekstami opublikowanymi na mojej stronie!

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać, chętnie odpowiem na każde pytanie. Zachęcam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio pod adresem: marjian88[at]tlen.pl.