Archiwum wpisów

Sybskrybuj mój kanał RSS

Sponsorzy i Partnerzy

Ile można zarobić?

W przypadku pracy jako odbiorca reklam zarobki ściśle uzależnione są od własnego wkładu pracy i zaangażowania w tą prace. Jednak na początku już od razu zaznaczam, że milionerami za odbieranie maili reklamowych nie zostaniemy nigdy. Niemożliwym jest też, aby kiedykolwiek zarobić w miesiąc wynagrodzenie w wysokości minimalnej krajowej.   Nie można jednak też przewidzieć ile dokładnie będziemy miesięcznie zarabiać. Zarobki w systemach mailingowych są silnie uzależnione od kilku czynników:  ilości maili wysyłanych przez Administratorów, ilości poleconych jakich zwerbowaliśmy oraz czasu poświęcanego na “rozwój” naszej siatki poleconych. Tak więc nigdy nie jesteś w stanie przewidzieć ile zarobisz w tym miesiącu. Można jednak wykonać sobie symulację swoich zarobków w prostym arkuszu kalkulacyjnym. Np. w Excel’u. Poniżej zamieszczam arkusz kalkulacyjny w którym obliczam swoje miesięczne zarobki. Zachęcam do pobierania i przeliczania. W łatwy sposób podając podstawowe dane mogę przewidzieć ile zarobię w danym okresie czasu.

Kliknij, aby pobrać: Arkusz kalkulacyjny miesięcznych zarobków w systemie.

Powyższy arkusz kalkulacyjny oblicza miesięczny zysk z uczestnictwa w programie. Za pomocą tego arkusza można wyliczyć swoje miesięczne przychody podając podstawowe dane, takie jak: ilość otrzymywanych maili dziennie, średnia wartość jednego maila, ilość zapisanych poleconych, ilość przybywających dziennie poleconych oraz procent od zarobków z 1 poleconego.

Jak sam pewnie już zauważyłeś z symulacji wynika, że otrzymując dziennie 10 sztuk reklam o wartości 1 grosza i polecając system 1 osobie dzienni. Na koniec miesiąca zarabiasz skromne, niecałe 10zł. Lecz w następnym miesiącu suma ta się podwaja, a nawet jest wyższa niż 20zł! W kolejnym miesiącu przy utrzymaniu stałego tempa polecania 1 osoby na dzień mamy już ponad 35 zł i 90 poleconych. Biorąc pod uwagę, że z tych 90 poleconych co 2 zna kogoś kto też jest zainteresowany pracą która wykonujemy, daje nam to 45 poleconych z 2 poziomu. Wówczas nasze zarobki po 3 miesiącu współpracy rosną do ponad 63 zł miesięcznie z 1 firmy! Natomiast firm na stronie zamieszczonych jest ponad 10. W każdym razie pracując systematycznie z miesiąca na miesiąc zyskujemy coraz więcej.

Poniżej chciałbym jeszcze przedstawić drugi arkusz, który stworzyłem. Pozwala on na obliczenie dziennego zarobku z kilku firm z którymi aktualnie współpracujesz. W ten sposób możesz określić ile będziesz dziennie zarabiał w przypadku gdy nie masz możliwości polecenia systemów innym.

Kliknij, aby pobrać: Arkusz kalkulacyjny dziennych zarobków z wielu firm.

Podobnie jak w pierwszym arkuszu. Uzupełniamy podstawowe dane takie jak ilość maili, średnia wartość maila, ilość poleconych oraz procent od ich zarobków. Zakładając różne scenariusze możesz łatwo zauważyć, że zapisując się w wielu firmach zyskujesz niewiele mniej niż w przypadku gdy współpracujesz z jedną firmą i masz spore grono poleconych. jednak nie jest to tak opłacalne jak w przypadku zbierania poleconych.

Pamiętaj! Gdy polecasz komuś system nie staraj się go pozyskać za wszelką cenę zasypując go niechcianym SPAM’em! Takie praktyki karane są przez Administratorów firm mailingowych kasacją konta uczestnika. Jeżeli nie wiesz jak polecać to zapraszam do działu “Jak skutecznie polecać?“, gdzie zawarte są wszelkie wskazówki na temat tego co wolno robić, a czego nie wolno.