Archiwum wpisów
Sybskrybuj mój kanał RSS
Sponsorzy i Partnerzy

Jak zlecić wypłatę tak, aby otrzymać ją jak najszybciej?

Gdy już uzbieramy potrzebną kwotę do wypłaty, przyjdzie czas na jej wypłatę. Pamiętać trzeba, że system sam za nas nie zleci wypłaty zgromadzonych na twoim koncie środków. Musimy więc sami ją zlecić administratorowi. Zanim jednak to zrobimy, warto zapoznać się z obowiązującym w danej firmie zasadami wypłat dla użytkowników. Wszystkie zasady dotyczące wypłat znajdziemy w regulaminie na stronie firmy. W regulaminie programu zawarte są podstawowe zasady wypłat, takie jak: termin wypłaty pieniędzy po złożeniu zlecenia, minimalny próg, minimalna kwota pieniędzy do wypłaty oraz inne warunki jakie musi spełniać “Klikacz”, aby otrzymać swój przelew. Zazwyczaj jednym z głównych warunków jest aktywność użytkownika w programie. Jeżeli użytkownik przez pewien czas klikał w reklamy, a potem bez żadnego powiadomienia przestał na kilka miesięcy, po czym znów wraca tylko po to, aby wypłacić swoje zarobki, wówczas Administrator skrupulatnie weryfikuje jego konto lub prosi użytkownika o wyjaśnienie, co było powodem tak długiego czasu nieaktywności użytkownika w programie. Podczas składania zlecenia należy dokładnie sprawdzić aktualność danych na stronie profilu naszego konta. Czy nr konta się zgadza? Oraz czy nasze podstawowe dane adresowe są aktualne. Warto jest też sprawdzić ile osób obecnie czeka w kolejce do wypłaty. Musimy pamiętać, że jeżeli klikamy w reklamy i nie posiadamy żadnych poleconych, to zarabiamy pieniądze w takim samym tempie co większość innych użytkowników, a zatem jeżeli uzyskamy minimalną kwotę do wypłaty, to warto odczekać parę tygodni, aż kolejka się zmniejszy, nim zażądamy wypłaty niż czekać potem długo w kolejce. Możliwe, iż podczas czekania zajdzie potrzeba kupna mailingu z swoich zarobków. Wówczas nasze środki będą zablokowane na poczet zleconej wypłaty i nie będziemy w stanie wykupić z swoich zgromadzonych zarobków żadnej oferowanej przez firmę usługi.

Po otrzymaniu przelewu na konto, warto to udokumentować an forach o “zarabianiu w internecie”. W ten sposób poprawiamy wiarygodność firmy dla której pracujemy oraz co za tym idzie zwiększamy swoją wiarygodność wśród naszych przyszłych potencjalnych partnerów. Adresy do takich for tematycznych zazwyczaj znajdują się w mailach powiadamiających partnera o tym, że jego przelew został już zrealizowany lub na stronach danej firmy mailingowej w odpowiednim dziale linków. Jeżeli nie, to podaje poniżej adresy i zachęcam do rejestracji, udzielania się oraz zadawania pytań:

www.szuwi.com
forum.zarabianie24.net
zarabiam.com

Dowody wypłat zamieszczamy w odpowiednich działach, np. w dziale: “zapłaciły” lub “nagrodziły”. Na podanych powyżej forach dyskusyjnych znajdziesz również wiele innych ciekawych informacji i artykułów związanych z szeroko pojętym zarabianiem w internecie. Polecam wszystkim, zarówno początkującym jak i doświadczonym klikaczom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.